S dětmi do Pražských Benátek a do Muzea Karlova mostu

Chcete svým dětem ukázat Prahu z jiné perspektivy? Už dlouho plánujete vlastivědnou procházku centrem našeho hlavního města a nevíte, jak ji udělat pro svoje ratolesti zároveň poučnou i zábavnou? V tom případě jsou tu Pražské Benátky právě pro vás a vaše děti. Připravte pro vaše potomky neopakovatelný výlet do centra Prahy spojený s návštěvou Pražských Benátek a Muzea Karlova mostu.

Vyhlídkové plavby - nejlepší program pro děti v Praze!

Vypravte se s celou rodinou do Pražských Benátek a proplujte tajuplnými zákoutími pražské Čertovky nebo se pokochejte nezapomenutelným panoramatem Pražského hradu. Čeká vás jedinečná a naučná plavba spojená s poutavým výkladem. Čas celé vyjížďky trvá necelou hodinu, což je akorát dost času na to, abyste si skutečně naplno vychutnali atmosféru plavby po hladině řeky Vltavy a přitom se vaše dítka nezačala nudit.

Děti na výletu v Praze na vodouchovi | Pražské Benátky

Tak co říkáte, není vyhlídková plavba po Vltavě ideální akcí pro děti?

Děti na výletu v Praze na vodouchovi | Pražské Benátky

Nezapomeňte, že v ceně lístku do Pražských Benátek je prohlídka Muzea Karlova mostu. Vy i vaše děti si můžete projít poutavou expozici, kde se dozvíte vše podstatné o historii Prahy a Karlova mostu. Vystavena je zde řada dobových exponátů, poznáte způsoby a techniky stavby mostu a objevíte mnoho dalších zajímavostí. Pro odvážlivce je připraven také krátký výlet do podzemí k samotným základům původního Juditina mostu.

Návštěva Muzea Karlova mostu

 

Lodní lístky do Pražských Benátek můžete zakoupit také online.


Kontakty

Pražské Benátky, s. r. o. | Platnéřská 4, 110 00 Praha 1 – Staré Město
Nejčastěji kladené dotazy
e-mail: info@prazskebenatky.cz

Kam s dětmi v Praze?

koupit lodní lístek