Vyhlídkové plavby Pražskými Benátkami

Poznejte tajemné vodní podzemí staré Prahy 

Patentní člun Zdeňka Bergmana, převozníka pražského | Pražské Benátky

Jedinečné panorama Prahy si nejlépe vychutnáte z hladiny řeky Vltavy

Pražské Benátky vám umožní nahlédnout na naše hlavní město z jiné perspektivy. Všemi barvami hrající přírodní podívaná na Petříně vás okamžitě uchvátí, stejně jako pohled na Pražský hrad a Hradčany. Stačí se jenom vypravit na Křížovnické náměstí a sejít do prostor přístaviště Judita. Z přístaviště ukrytého v unikátním vodním podzemí Starého Města se vydáte na plavbu za neopakovatelnými výhledy i nepoznanými a tajemnými kanály mimo hlavní plavební koridory.

DATA | gallery_44 | 510-vltavske-cluny.jpg

Přístaviště Judita – jediné přístaviště přímo na Královské cestě, skryté pod Křižovnickým náměstím

Křížovnické náměstí 3, Praha 1 - Staré město 

 DATA | gallery_30 | 405-pristav-judita.jpg

Přístaviště Judita | Pražské Benátky

Vyplujte s námi proti proudu času ... 

Patentní celodřevěné lodě typu Vodouch, postavené v duchu nejlepší tradice 19. století, Vás vezmou na unikátní vyhlídkou plavbu samým srdcem Prahy.

Prohlédněte si s námi Karlův most, skvost klenoucí se nad Vltavou, poznejte jeho předchůdve i jeho historii!

Na 45-ti minutové plavbě vás čeká nejen jedinečné panorama Pražského hradu, ale mnoho dalšího. S kapitány doplujete také až do samého srdce kanálu Čertovka, kde minete majestátně se vyjímající kolo Velkopřevorského mlýna.

Patentní lodě typu Vodouch na svou trasu vyplouvají po celý rok. V letních měsících vám k osvěžení nabídneme zmrzlinu, pivo či limonádu. Naopak v zimě vás zahřejí lodní kamínka i svařené víno. 

  DATA | gallery_28 | 512-obecne.jpg

V rámci ceny lodního lístku máte možnost návštívit také expozici Muzea Karlova mostu, kde budete mít ojedinělou příležitost prohlédnout si model obou kamenných mostů, podívat se do podzemí Křižovnického kláštera i navštívit věž Juditina mostu. Další příjemné chvilky můžete strávit také v Barokní kavárně muzea Karlova mostu.

 

 Lodní lístky do Pražských Benátek můžete zakoupit také online.

Pro rezervaci plavby na některé z lodí typu Vodouch i pro všechny další informace o možnostech pronájmu i programu v Pražských Benátkách nás neváhejte kontaktovat také na čísle +420 776 776 779 či na e-mailu info@prazskebenatky.cz. 

 

  

Darujte vyhlídkovou plavbu na Vodouchovi

Potěště své blízké originálním překvapením - vyhlídkovou plavbu na lodi typu Vodouch přímo v srdi Prahy můžete věnovat i formou dárkového poukazu, který si můžete objednat online zde. Rádi Vám jej doručíme poštou či připravíme k vyzvednutí, případně můžete objednávat i na poslední chvíli s doručením prostřednictvím e-mailu.

Objednat poukaz na plavbu patentním člunem Vodouch | Pražské Benátky

Lodní list na patentní člun Vodouch | Pražské Benátky 

Přijďtě si vychutnat jedinečný zážitek v Pražských Benátkách!


Kontakty

Pražské Benátky, s. r. o. | Platnéřská 4, 110 00 Praha 1 – Staré Město
Nejčastěji kladené dotazy
e-mail: info@prazskebenatky.cz

Kam s dětmi v Praze?

koupit lodní lístek