Pražské Benátky - Lodě Vltava Salonní rychloloď NepomukPatentní člun VodouchBenátská gondolaPřevozní prám BivojVltavský člun

Převozní prám Bivoj

 Převozní prám Bivoj | Pražské Benátky

Zažijte dobrodružství přímo nad hladinou... 

Převozní prám Bivoj je dalším neopomenutelným členem naší flotily, který vyplouvá na Vltavu napříč Pražskými Benátkami. Jedná se o takzvaný vltavský prám, který je pouze částečně zastřešený. Díky větší „otevřenosti“ Bivoje si tak vychutnáte plavbu a všechna pražská panoramata dvojnásob. Loď Bivoj brázdí hladinu Vltavy jako další hrdý člen flotily Pražských Benátek od roku 2014 a dokáže pojmout až 50 osob.

Převozní prám Bivoj u Karlova mostu | Pražské Benátky 

Během letních měsíců můžete mít štěstí a zažít naši běžnou vyhlídkovou plavbu právě na lodi Bivoj. Mimo to Vám převozní prám Bivoj rádi připravíme na soukromou plavbu, ať už jako plavidlo stvořené na vlahé letní večery či jako velké lodní taxi pro Vaše hosty..

S lodí Bivoj můžeme brázdit vody Pražských Benátek křížem krážem. Vaši plavbu můžeme začít i zakončit na kterémkoliv ze čtyř našich přístavišť v samém centru města, je pouze na Vás jaká lokalita či lokality Vám budou pro nalodění a vylodění vyhovovat.

DATA | gallery_28 | 508-obecne.jpg

Pro rezervaci plavby na převozním prámu Bivoj, pro další informace o možnostech programu či osobní prohlídku lodi a Pražských Benátek nás neváhejte kontaktovat na čísle +420 776 776 779 či na e-mailu info@prazskebenatky.cz.

 


Kontakty

Pražské Benátky, s. r. o. | Platnéřská 4, 110 00 Praha 1 – Staré Město
Nejčastěji kladené dotazy
e-mail: info@prazskebenatky.cz

Kam s dětmi v Praze?

koupit lodní lístek