Tel.: 776 776 779
ZAVŘÍT

Nejčastěji kladené dotazy

Nejčastěji kladené dotazy ohledně vyhlídkových plaveb v Pražských Benátkách

Jak často vyplouvají naše lodě?

Lodě vyplouvají každých 10 – 15 minut v závislosti na obsazenosti lodě a počtu návštěvníků.

Je nutné nebo možné plavbu si zarezervovat?

Přesný čas plavby je možné rezervovat pouze u privátní plavby. Na běžné projížďky není možné zarezervovat místa ani čas.

Od kolika hodin jsou loďky v provozu a kdy vyplouvá poslední loď?

Provozní doba v období od října do března je od 10:30 do 18:00. V dubnu od 10:30 do 19:00, květnu, červnu a září od 10:00 do 20:00 a v červenci a srpnu od 10:00 do 21:00. Poslední loď vyplouvá vždy hodinu před koncem otevírací doby.

Pro kolik osob loď je?

Na loď typu Vodouch se vejde v létě 32 pasažérů, v zimním období pouze 30, protože na loď se přidávají lodní kamínka.

Co vše je zahrnuto v rámci vstupenky?

Vstupenka na loď zahrnuje – jeden nápoj (vodu, limonádu ZON nebo pivo, čaj či kávu, v zimě také svařené víno) a perník nebo zmrzlinu (v letním období). Vstupenka na loď obsahuje také volný vstup do Muzea Karlova mostu.

Kolik činí vstupné?

Lístek na loď stojí pro dospělé 340 Kč, pro děti 170 Kč.

Kde všude je možné se nalodit?

Vstupenky na loď je možné zakoupit na našich prodejních místech – na kase v Muzeu Karlova mostu nebo u našich prodejců na Křižovnickém náměstí, v Čertovce nebo u Mánesova mostu. Všechny lodě vyplouvají z přístaviště Judita pod Křižovnickým náměstím, kam naše hosty sváží z Čertovky i od Mánesova mostu naše vodní taxi. Na loď typu Vodouch nelze za běžného provozu nastoupit jinde než na přístavišti Judita.

Mám volný lodní list. K čemu mě tento list opravňuje?

Volný lodní list na plavbu na lodi Vodouch platí (pokud není udáno jinak) pro dvě osoby a jeho platnost je vypsaná přímo na něm. S poukazem je třeba přijít na pokladnu Muzea Karlova mostu, kde vám bude vyměněn za vstupenku. Není nutné se předem telefonicky ohlašovat nebo si cestu rezervovat.

Jaká plavidla je možné si pronajmout?

Všechny lodě naší společnosti jsou k pronájmu – malé vltavské čluny s kapacitou 11 osob, lodě typu Vodouch s kapacitou 32 osob i salonní rychloloď Nepomuk s kapacitou 110 osob.

Jaká je cena pronájmu jednotlivých plavidel?

Cena pronájmu se odvíjí od individuálních přání klienta. Pro cenové kalkulace zašlete prosím email s popisem Vaší akce na info@prague-venice.cz nebo volejte na 776 776 779 (PO až PÁ od 10 do 18 hodin).

Chci darovat plavbu jako dárek. Co pro to mám udělat?

Volný lodní list lze objednat na emailu info@prague-venice.cz. Je třeba nahlásit počet osob (dospělých či dětských) a jméno obdarovaného, které bude na listu uvedeno. List je možné zaslat poštou na dobírku anebo si jej druhý pracovní den po potvrzení vyzvednout osobně na pokladně Muzea Karlova mostu. Platnost poukazu je 6 měsíců ode dne vystavení.

Mohu si vybrat, na které lodi pojedu?

Pokud máte zájem o pravidelnou projížďku po Vltavě, pojedete na lodi typu Vodouch. V případě privátní plavby si loď můžete vybrat. V nabídce máme loď typu vltavský člun, Vodouch nebo salonní rychloloď Nepomuk.

Jak probíhají plavby v zimě?

Výletní plavby po Vltavě probíhají celoročně, přes léto jsou na lodích otevřená okna, naopak v zimě jsou lodičky uzavřené a vyhřívané. Jediné, co se na zimním provozu mění, je počet pasažérů, který je na rozdíl od léta, pouze 30 osob. A jako speciální nabídka na zimní sezonu je pro Vás připraveno svařené víno.


+420 776 776 779
REZERVACE / Nezávazná objednávka
Tel.: 776 776 779
ZAVŘÍT