S dětmi do Pražských Benátek a do Muzea Karlova mostu


Chcete svým dětem ukázat Prahu z jiné perspektivy? Už dlouho plánujete vlastivědnou procházku centrem našeho hlavního města a nevíte, jak ji udělat pro svoje ratolesti zároveň poučnou i zábavnou? V tom případě jsou tu Pražské Benátky právě pro vás a vaše děti. Připravte pro vaše potomky neopakovatelný výlet do centra Prahy spojený s návštěvou Pražských Benátek a Muzea Karlova mostu.

Vyhlídkové plavby - nejlepší program pro děti v Praze!

Vypravte se s celou rodinou do Pražských Benátek a proplujte tajuplnými zákoutími pražské Čertovky nebo se pokochejte nezapomenutelným panoramatem Pražského hradu. Čeká vás jedinečná a naučná plavba spojená s poutavým výkladem. Čas celé vyjížďky trvá 1 hodinu, což je akorát dost času na to, abyste si skutečně naplno vychutnali atmosféru plavby po hladině řeky Vltavy a přitom, aby se vaše dítka nezačala nudit.

Děti na výletu v Praze na vodouchovi | Pražské Benátky

Proč zvolit vyhlídkovou plavbu po Praze?

  • Jedinečná akce pro děti v Praze – lépe nejde metropoli poznat.
  • Děti nezlobí a plavba je baví.
  • Poznání pražských památek z hladiny Vltavy – unikátní výhledy.
  • Vyhnete se přeplněným turistickým trasám.
  • Ulevíte unaveným nožkám svých dětí.

Tak co říkáte, není vyhlídková plavba po Vltavě ideální akcí pro děti?

Děti na výletu v Praze na vodouchovi | Pražské Benátky

Praha je pro děti stvořená - poznejte památky!

Nezapomeňte, že v ceně lístku do Pražských Benátek je prohlídka Muzea Karlova mostu. Vy i vaše děti si můžete projít poutavou expozici, kde se dozvíte vše podstatné o historii Prahy a Karlova mostu. Vystavena je zde řada dobových exponátů, poznáte způsoby a techniky stavby mostu a objevíte mnoho dalších zajímavostí. Pro odvážlivce je připraven také krátký výlet do podzemí k samotným základům původního Juditina mostu.

Muzeum Karlova mostu

Pokud se tedy stále ptáte, proč byste měli navštívit Pražské Benáty a Muzeum Karlova mostu? Připravíte pro děti jedinečnou akci v Praze – neexistuje moc lepších způsobu metropoli a její historii poznat. Vyhnete se tradičním turistickým koridorů a dáte odpočinout sobě i svým dětem!

Děti na výletu v Praze na vodouchovi | Pražské Benátky

Pro výlety rodin s dětmi používáme patentní lodě typu Vodouch, které jsou ideální pro potřeby přepravy početnějších skupin. Máme unikátní plavební trasy, nástupní přístaviště v přímé blízkosti Karlova mostu. Garantujeme malé čekací lhůty a nalodění je každých 10-15 minut. Svůj prázdninový výlet do Prahy s dětmi můžete naplánovat uskutečnit již dnes.


+420 776 776 779
REZERVACE / Nezávazná objednávka
Tel.: 776 776 779
ZAVŘÍT