Zábavná akce pro děti! Aneb kam vzít děti v Praze?


Ptáte se, kam zajítv Praze s dětmi a jakou akci/atrakci vybrat, aby je bavila? Chystáte se navštívit Prahu společně se svými dětmi a hledáte ideální zábavu pro větší i menší dítka? Chcete mít jistotu, že děti nebudou zlobit? Pak potřebujete něco jedinečného. Něco, o čem budou mluvit ještě dlouho po návratu z Prahy?Pokud hledáte odpověď na otázku „Kam s dětmi v Praze“, pak pro vás máme skvělý tip na dobře strávený čas při výletu v pražské metropoli.

Vyhlídkové plavby - nejlepší program pro děti v Praze!

Mezi nejlepší akce pro děti v Praze patří plavba vyhlídkovou lodí po Vltavě. Jedná se nejen o jedinečný zážitek, ale především o možnost, jak poznat Prahu ve zcela jiném světle.Pokud plánujete v Praze prohlídku hlavních památek, pak popřemýšlejte právě o vyhlídkové plavbě. Tento program pro děti bude mít opravdu úspěch – věřte nám!

Škola na výletu na Vodouchu | Pražské Benátky

Proč zvolit vyhlídkovou plavbu po Praze?

  • Jedinečná akce pro děti v Praze – lépe nejde metropoli poznat.
  • Děti nezlobí a plavba je baví.
  • Poznání pražských památek z hladiny Vltavy – unikátní výhledy.
  • Vyhnete se přeplněným turistickým trasám.
  • Ulevíte unaveným nožkám svých dětí.

Tak co říkáte, není vyhlídková plavba po Vltavě ideální akcí pro děti?

Praha je pro děti stvořená - poznejte památky!

Ano, Praha má pro děti zvláštní kouzlo. Metropole má co nabídnout – využijte toho.

Máme pro vás připravenu vyhlídkovou plavbu po Vltavě, která zprostředkuje zábavný program pro děti při návštěvě Prahy. V průběhu plavby vaše děti poznají řadu pražských památek, vyhnete se přeplněným ulicím a turistům. A to vše navíc za dostupnou cenu.

Pro výlety rodin s dětmi používáme stylové lodě Vodouch, které jsou ideální pro potřeby přepravy početnějších skupin. Máme unikátní plavební trasy, nástupní přístaviště v přímé blízkosti Karlova mostu. Garantujeme malé čekací lhůty a nalodění je každých 10-15 minut. Svůj výlet do Prahy s dětmi můžete naplánovat v jakémkoliv ročním období – jezdíme v létě i zimě.

Muzeum Karlova mostu

Program pro děti můžete ještě obohatit o návštěvu našeho muzea. Muzeum Karlova Mostu je jediné specializované muzeum v ČR, kde se můžete detailně seznámit s historií Karlova mostu. Vystavena je zde řada dobových exponátů, poznáte způsoby a techniky stavby mostu a objevíte mnoho dalších zajímavostí. Muzeum je situováno v bezprostřední blízkosti Karlova mostu.

UŽ víte, kam vzít děti v Praze

Naplánujte výlet s dětmi do Prahy pořádně? Zkuste ho letos obohatit o nové zážitky a poznatky z historie hlavního města. Budeme velice rádi, pokud nás doporučíte, když se vás někdo ze známých zeptá „Kam v Praze s dětmi?“. Těšíme se na vaši návštěvu.


+420 776 776 779
REZERVACE / Nezávazná objednávka
Tel.: 776 776 779
ZAVŘÍT
Jméno
E-Mail
Telefon
Datum
Počet osob
Loď / Poznámka
ok