Tel.: 776 776 779
ZAVŘÍT

Strojník

Tato pozice je v současné době obsazená

Pracovní místo: STROJNÍK / MECHANIK DIESELOVÝCH MOTORŮ

+420 776 776 779 | Napište nám email - radka.orlikova@prazskebenatky.cz

 Společnost Pražské Benátky s. r. o. hledá vhodné uchazeče na pozici Strojník / Mechanik dieselových motorů.

Náplň práce:

  • údržba a opravy dieselových motorů lodí
  • běžné údržbářské práce a opravy pracovních nástrojů a zařízení
  • elektrikářské práce – drobné úpravy, údržba
  • zámečnické práce

Požadujeme:

  • zkušenost s údržbou a opravami motorů nejméně 3 roků
  • manuální zručnost, technické a analytické myšlení
  • výhodou osvědčení o způsobilosti podle § 6 vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • výhodou průkaz VMP/VRP nebo kapitán C pro plavbu v ČR
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • dobré komunikační dovednosti
  • schopnost samostatné práce i spolupráce v kolektivu
  • ochota, pracovitost, pečlivost, časová flexibilita, poctivost

Nabízíme:

  • možnost práce na plný úvazek (pracovní smlouva)
  • prohloubení kvalifikace
  • vstřícnost při plánování směn
  • motivující platové ohodnocení dle zkušeností a dovedností
  • pestrá, nerutinní pracovní náplň v přátelském kolektivu v netradičním prostředí na Vltavě

Pracovní místo: KAPITÁN / PŘEVOZNÍK | Pražské Benátky

Kontakty

Pražské Benátky, s. r. o. | Platnéřská 4, 110 00 Praha 1 – Staré Město
Nejčastěji kladené dotazy
e-mail: info@prazskebenatky.cz

Kam s dětmi v Praze?

koupit lodní lístek