Ukázkový scénář firemní akce

Hosté se sejdou na Křižovnickém náměstí. Mnoho lidí, ba ani Pražanů, neví, že skrývá přístaviště s vodním tunelem z 12., 14. a 15. století.

Poté přejdou přes klášterní zahrady a přes plovoucí mola, s výhledem na nejkrásnější panorama Hradčan a Karlova mostu, na salonní rychloloď Nepomuk.

Lodní stewardi je uvítají přípitkem a doprovodí živým odborným výkladem o pražských pamětihodnostech. Po hodinové plavbě, s živou hudbou, loď zakotví a hosté přejdou klášterními zahradami do barokních prostor Muzea Karlova mostu. Zde je pro ně připraven bohatý raut.

Ředitel muzea Vás navíc provede expozicí a zasvětí do tajů Prahy a hlavně jejího nejslavnějšího mostu. Prohlídka může být pouhým „entrée“ středověké zábavy v muzeu – s kejklíři, šermíři a pištci...

Slavnostní tabule | Pražské Benátky

Jako překvapení během firemního večírku naprosto spolehlivě fungují plavby našimi celodřevěnými loděmi typu Vodouch. Stačí sejít jen pár schodů po Juditině mostu a nalodit se na vltavský člun či na celodřevěnou loď, která vypluje z unikátního vodního tunelu pod Starým Městem do Pražských Benátek k ostrovu Kampa.

 

+420 776 776 779
REZERVACE / Nezávazná objednávka
Tel.: 776 776 779
ZAVŘÍT