Obsluha pokladny muzea

Pracovní místo: OBSLUHA POKLADNY MUZEA

+420 776 776 779 | Napište nám email - radka@prazskebenatky.cz

 Společnost Pražské Benátky s. r. o. hledá vhodné uchazeče na pozici OBSLUHA POKLADNY MUZEA.

Náplň práce:

  • vedení pokladny (prodej vstupenek do muzea
    a lodních lístků, práce s hotovostí, s platebními kartami)
  • poskytování informací návštěvníkům muzea
  • administrativní práce související s evidencí cestovních kanceláří a průvodců
  • kontrola muzejních exponátů

Požadujeme:

  • praxi při práci s pokladnou
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • příjemné vystupování a orientaci na zákazníka
  • schopnost samostatného zajištění denního provozu kavárny a práce na pokladně
  • ochotu, pracovitost, pečlivost a poctivost

Nabízíme:

  • práci na pracovní smlouvu i na zkrácený úvazek
  • motivační ohodnocení
  • firemní benefity
  • vstřícnost při plánování směn
    (směny jsou celodenní)
  • práci vhodnou pro studenty nebo maminky
    na mateřské dovolené
  • práci v přátelském kolektivu

Pracovní místo: OBSLUHA POKLADNY MUZEA | Pražské Benátky

+420 776 776 779
REZERVACE / Nezávazná objednávka
Tel.: 776 776 779
ZAVŘÍT
Jméno
Telefon
Datum
Počet osob
Loď / Poznámka
ko