Obsluha kavárny

 Pracovní místo: OBSLUHA KAVÁRNY

Tato pozice je v současné obsazená

+420 776 776 779 | Napište nám email - radka.orlikova@prazskebenatky.cz

Společnost Pražské Benátky s. r. o. hledá brigádníky na výpomoc při obsluze kavárny.

Místo práce:

  • Kavárna Muzea Karlova Mostu, Křížovnické náměstí, Praha 1

Pracovní úvazek:

  • pracovní poměr

Náplň práce:

  • příprava nápojů
  • obsluha hostů v kavárně
  • péče o přístroje tvořící zařízení kavárny

Požadujeme:

  • praxi při obsluze hostů a práci s pokladnou
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • příjemné vystupování a orientaci na zákazníka
  • schopnost samostatného zajištění denního provozu kavárny
  • ochotu, pracovitost, pečlivost a poctivost

Nabízíme:

  • nástup možný ihned
  • vstřícnost při plánování směn
  • práci v přátelském kolektivu
  • práci vhodnou pro studenty

Pracovní místo: KAPITÁN / PŘEVOZNÍK | Pražské Benátky

Kontakty

Pražské Benátky, s. r. o. | Platnéřská 4, 110 00 Praha 1 – Staré Město
Nejčastěji kladené dotazy
e-mail: info@prazskebenatky.cz

Kam s dětmi v Praze?

koupit lodní lístek